facebook

Regulamin

Regulamin

1. Antykwariat internetowy, działający pod adresem www.antykwariat.edu.pl, prowadzony jest przez firmę "Aleksandra" Aleksandra Grycak NIP 648-202-04-40, REGON 272246204, z siedzibą w Zabrzu przy ul. Padlewskiego 1a.

2. Książki i inne artykuły oferowane w Antykwariacie są używane (chyba, że wyraźnie zaznaczono inaczej) - ich stan jest różny, a tym samym wynika ze stopnia zużycia. W pierwszej kolejności wysyłane oraz sprzedawane są pozycję najwyższej jakości.

3. Wybranie towaru (poprzez wysłanie maila z zamówieniem) traktowane jest tylko jako zamówienie a nie zakup. Jeśli zamówieona pozycja znajduje się na stanie, zostaje przeznaczona do wysyłki. W przypadku stwierdzenia braku danej pozycji, w ciągu dwóch dni roboczych poinformujemy o tym Państwa za pośerdnictwem poczty elektronicznej lub pod wskazany w liście numer.

4. Zakup dokonywany jest poprzez: - wpłatę na podane konto (przedpłata), - odbiór osobisty w antykwariacie;

5. W przypadku zamówienia powyżej 200 zł do ceny doliczane jest ubezpieczenie przesyłki wg cennika Poczty Polskiej.

6. Jeżeli któryś ze sposobów nie jest podany jako wskazany, sposób zapłaty może wybrać zamawiający.

7. Do ceny towarów należy doliczyć koszty przesyłki. Szczegółowy cennik kosztów przesyłek Poczty Polskiej podany jest na stronie www.Poczta-Polska.pl w tym miejscu.

8. Zamówienie realizowane jest w ciągu 7 dni roboczych od daty otrzymania maila z potwierdzeniem zamówienia przez antykwariat.

9. Klient który nie odbierze zamówionej przesyłki, przy następnej transakcji będzie mógł dokonać zakupu tylko w formie przedpłaty za zamówiony towar na wskazane konto.

10. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: Pytania ogólne - zabrze@antykwariat.edu.pl, Nowe i realizowane zamówienia - zamowienia@antykwariat.edu.pl, Dla Użytkowników Allegro.pl - allegro@antykwariat.edu.pl.

11. Regulamin wchodzi w życie z dniem 1 marca 2005r.

Zamówienia wysyłamy w każdy poniedziałek, środę i piątek.

WPŁATA NA KONTO

Jako tytuł przelewu prosimy o podanie: - nazwy książki, - nazwy Użytkownika Allegro, który wylicytował przedmiot oraz nr aukcji (jeśli dotyczy);

UWAGI DOTYCZĄCE ZAMÓWIEŃ I KOSZTÓW PRZESYŁKI ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE GŁÓWNEJ