facebook

Zamówienia

Zamówienia

Złożenie zamówienie drogą internetową nie jest równoznaczne z zakupem książki jako że sprzedaż oferowanych przez nas książek odbywa się także w naszej siedzibie na ulicy Padlewskiego 1A w Zabrzu co powoduje opóźnienia w uaktualnianiu bazy posiadanych przez nas pozycji.

 

Istnieje możliwość opóźnienia w potwierdzeniu przyjęcia zamówienia (od 1 do 3 dni), jako że mimo czujności naszych pracowników niekiedy zdarzają się takie przykre sytuacje – które wymagają gruntownego wyjaśnienia a przy ogromnej ilości pozycji nie bywa to łatwe a przy tym czasochłonne. W e-mailu skierowanym do Państwa odpowiadającym na Państwa zamówienie będą zawarte informacje o - dostępności zamawianej książki, - dokładnych kosztach wysyłki, - szczegółowym stanie oferowanej przez nas książki gdy: a) książka posiada jakieś istotne wady lub mankamenty, b) w odpowiedzi na prośbę zamawiającego,

 

Na prośbę klienta możemy również wykonać skan lub fotografię cyfrową okładki książki. Zakupu zamówionej książki można dokonać na dwa sposoby:

 

1. Odbiór osobisty w antykwariacie i uiszczenie należności w kasie

 

2. Przelewem na konto w kwocie: cena książki + koszt przesyłki (ksiązka zostanie wysłana po zaksięgowaniu na naszym koncie należności oraz po podaniu nam dokładnego adresu wysyłki).

 

O naszej rzetelności mogą zaświadczyć komentarze wystawione nam na allegro.pl

 

NIE MA MOŻLIWOŚCI PŁATNOŚCI PRZY ODBIORZE!

 

ORIENTACYJNE KOSZTY WYSYŁKI - koszt zawiera opłatę wysyłki pocztowej oraz koszt 'opakowania/pakowania', - za przesyłkę kilku książek naraz płaci się tylko raz gdyż opłata zależy od wagi wysyłanej paczki - a nie ilości wysyłanych książek)

 

Książki o wadze do 1kg przesyłka priorytetowa - 14,50zł

 

Książki o wadze od 1kg do 2kg przesyłka priorytetowa - 17zł

 

Książki o wadze od 2kg do 5kg przesyłka priorytetowa - 19zł.